Şartlar & Koşullar

 

*Havale/EFT yoluyla yaptığınız alışverişlerin tutarını 3 iş günü içerisinde belirtilen banka hesaplarından herhangi birisine yatırmamanız halinde siparişiniz iptal olur.

*Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin tveczanesi.com’ a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

*Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

*Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

*Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından tveczanesi.com garantisi ile size teslim edilecektir.

*Satın aldığınız sıfır ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 3 gün içerisinde tarafımızla iletişime geçilmesi gerekmektedir. Buna takiben kargo şirketi ile tarafımıza ulaştırılan hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.